بهینه سازی SEO

خدمات سئو چیست؟

خدمات سئو سلسله فعالیت های مرتبط و پی در پی است که با هدف بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو انجام می شود. امروز بسیاری از مدیران وب سایت ها و صاحبان کسب و کار اینترنتی آشنایی نسبتا خوبی نسبت به سئو دارند و می دانند که هیچ سایتی بدون سئو نمی تواند به فعالیت خود ادامه دهد و اگر بخواهیم فقط با تبلیغات ادامه بدهد، هزینه بسیار بیشتری را باید بپردازد.

خدمات سئو تکنیکال

Technical SEO، به فرایندی که باعث می شود بهینه سازی وب سایت جهت خزش و ایندکس کردن توسط ربات های گوگل به بهترین نحو انجام شود، اشاره دارد. هدف اصلی از بهینه سازی فنی، بهینه کردن زیرساختارهای سایت مانند منوهای سایت، آدرس صفحات سایت، سرعت وب سایت، فایل ربات، موبایل فرندلی، صفحات ۴۰۴، SSL و تمامی مواردی که باید یک سایت برای دریافت رتبه بالا داشته باشد را شامل می شود.

خدمات سئو محلی

سئو محلی یا Local SEO، یک استراتژی بهینه سازی برای موتورهای جستجو بوده که به بیزینس ها کمک می کند در جستجوهای محلی بیشتر دیده شوند. هر بیزینسی که دارای یک مکان فیزیکی یا خدماتی را در یک منطقه ارائه می دهد، می تواند از این نوع خدمات استفاده کند. اگر در گوگل کلمه ای را جستجو کنید که مرتبط با کسب و کار شما باشد، گوگل آن را بر روی نقشه یا به صورت لینک نمایش خواهد داد.

پشتیبانی 24 ساعته

یک واقعیت

رتبه بالاتر در گوگل مساوی است با تعداد بیشتر بازدیدکننده و افزایش مشتریان بوسیله وب سایتتان

دنیای هوشمند چه کارهایی برای بهبود سئو سایت شما انجام می دهد؟

  • بررسی و تحلیل مشکلات داخلی سایت شما توسط نرم افزارهای تحلیلگر و ارائه گزارش
  • بررسی و تحلیل سایتهای رقیب و ارائه برنامه رقابتی مناسب
  • پیشنهاد بهترین کلمات کلیدی با سرچ بالا و مرتبط بودن با خدمات شما
  • آموزش و مشاوره برای تولید محتوای استاندارد و مناسب
  • مشاوره برای خدمات بازاریابی اینترنتی
  • مشاوره و اجرای کمپین های برندسازی اینترنتی
  • استفاده از جدیدترین تکنیک های سئو برای کسب بهترین نتایج
  • بررسی نرخ تبدیل فعلی سایت و ارائه روشهایی برای بهود وضعیت و کسب نتایج بهتر
  • آموزش تخصصی سئو و مشاور در این موضوع
  • و بسیاری امکانات دیگر...
داشبورد مدیریت پازل
ضرورت SEO

آیا انجام سئو ضروری است؟

در حقیقت، سئو برای بازاریابی و تجارت امروز یک نیاز همیشگی محسوب می‌شود. در عصر تکنولوژی مشتریان کمتر از دفترچه تلفن، دایره المعارف و کتاب و روزنامه استفاده می‌کنند. آنها با استفاده از گوشی‌های هوشمند، کامپیوتر و تبلت آنچه نیاز دارند را می‌یابند. در مقابل هر کسب و کاری که از یک وب‌سایت برای معرفی خدمات خود استفاده می کند نیاز دارد تا به خوبی دیده شود و توجه و اعتماد مشتریان را جلب کنند.

سود استفاده از CRM

رقبای شما بیکار ننشسته‌اند

اگر عبارت بازاریابی دیجیتال و سئو به گوش شما رسیده است، مطمئن باشید رقبای‌تان نیز از پتانسیل بالای آنها مطلع شده‌اند و حتی ممکن است که کار بر روی بهینه سازی برای موتورهای جستجو را نیز آغاز کرده باشند. بازار سئو و بهینه‌سازی این روزها گرمِ گرم است و تصور نمی‌شود با وجود موتور جستجوی گوگل این بازار به این زودی‌ها از تب و تاب بیافتد. پس اگر قصد دارید مشتریان خود را به صورت اینترنتی هدف بگیرید، چه بهتر که زودتر دست به کار شوید زیرا هر چه رقابت سئو بین شما و رقبایتان بیشتر شود، رتبه گیری در نتایج جستجوی گوگل نیز به مراتب دشوارتر خواهد شد.

چرا انجام سئو برای سایت مهم است؟

93درصد از تجارت های آنلاین در ابتدا با یک موتور جستجو آغاز شده اند.

70درصد از لینکهایی که کاربران بر روی آن ها کلیک می کنند از نتایج طبیعی گوگل می باشد.

80درصد از مشتریان شما در گوگل به دنبال خدمات شما می گردند و با رقبای شما قرارداد می بندند.

ما هم اکنون درحال همکاری با شرکتهای تجاری کوچک ، متوسط و بزرگ هستیم و به آنها در بهبود رتبه بندی سایت خود کمک می کنیم و نتایج مشهود و واقعی را به آنها تحویل می دهیم.

استراتژی سئو

یکی از بزرگترین دلایل شکست در هر کسب و کار آنلاینی، نداشتن استراتژی سئو و بهینه سازی سایت می باشد. یکی از کارهایی که ما موظف به اجرای آن می باشیم، برنامه ریزی و دادن طرح استراتژی برای هر سازمانی است.

عموما همه کسب و کارها دارای یک نوع استراتژی نمی باشند و باید بر اساس رقبا، قدمت سایت و نوع کاری که انجام میدهند، استراتژی متمایز و متفاوتی نیز اجرا نمود.

SEO
SEO

SEO نسبتا ارزان است

این یک هزینه بازاریابی نیست؛ این یک سرمایه‌ گذاری کسب ‌و کار واقعی است. اجرای خوب کاربرد سئو به مدت چند سال سود را حفظ خواهد کرد و مانند اکثر چیزها در زندگی، تنها با توجه بیشتر و سرمایه‌گذاری بهتر خواهد شد.

درخواست مشاوره و دمو رایگان

فرم درخواست

لازم به ذکر است اطلاعات شما منتشر نخواهد شد

image
واتساپ
پاسخگوی سوالات شما هستیم
واتساپ
پاسخگوی سوالات شما هستیم